BOLT

LOAD AND EXPLODE.

Jeżdzisz po wszystkim - rurki, slidery kickery, rampy lub po czymkolwiek co możesz zbudować. Tak czy inaczej będziesz potrzebował deski która wytrzyma wszystkie Twoje przygody. Deski która trzyma krawędź, bije wysoko i wytrzymuje najcięższe warunki.


THE UNCOMPROMISING WAKESTYLER

Bolt jest wyposażony w bardzo mocną wakestylową konstrukcję z odpowiednio dobranym flexem i super wytrzymałymi insertami pod buty. Jednak to nie wszystko w BOLT znajdziemy także PRO FIX GRINGBASE - nowy ślizg umożliwiający jazdę po przeszkodach. Ślizg typu PTEX możemy sami naprawiać przy pomocy zestawu naprawczego dołączonego do deski.

2 LAYER CARTAN® CARBON

Wytrzymała także w wakeparku. Górna powłoka otrzymała podwójna powłokę wysokiej jakości włókna węglowego.

PRO FIX GRINDBASE

W BOLT zastosowaliśmy dno deski inspirowane ślizgiem snowboardowym. Woskowa powierzchnia jaką czujesz na nowym Bolcie to wysokiej jakości polyetylen, materiał który zapewnia doskonałe właściwości poślizgowe w szczególności na sliderach, kikerach czy rampach. I tak jak w snowboardach ubytki mogą być łatwo naprawione każdym materiałem typu PTEX.PRO ROCKER

BOLT wyposażony jest w prawdziwy wakestylowy rocker aby uławić nieprecyzyjne lądowania. Rocker jest zwiekszony o 2 cm wzgledem CHOICE aby kontrolować najbardziej niemożliwe lądowania. .

BOOT TOUGH INSERTS

Tylko buty dla tej deseczki! Super mocne inserty ze stali nierdzewnej V4A, są zatopione w wielowarstwowej, masywnie wzmocnionej płycie centralnej. Insterty pozwalają na 3 opcje szerokości ustawienia pozycji.

PROGRESSIVE 6 CHANNEL TIPS

Progresywne żebrowanie - 6 kanałów na tipach deski. To niezawodna przyczepność i trzymanie krawędzi - i to bez finów! Wielokanałowe żebrowanie (2 kanały po całej długości i 4 progresywne na tipach) nadają CHOICE niedościgły boczny opór. Jazda bez finów to czysta przyjemność.

DIAMOND 3D SHAPE

Diamentowa czystość formy. Wystarczy przyjrzeć się konturom powierzchni Bolta. Deska wokół padów jest wyfrezowana w kształt diamentu. Takie rozwiązanie kieruje siły skrętne ku krawędziom - dla idealnej równowagi między sprężystością a sztywnością.

V-SHAPE TIPS

Dodaliśmy kil w kształcie V na obydwu końcach a by wygładzić czop i twarde lądowania.

28MM + 42MM G10 FINS 

Prepared for anything. The Bolt comes with two, full, G10 fin sets: the super grippy 42mm fins and the 28mm ones for a more loose wakestyle feel. Still too much fin? No problem. Go finless and enjoy the ride.

Ceny

BOLT
3900,-
CENA ZAWIERA: 2 KOMPLETY FINÓW/ZESTAW NAPRAWCZY