CHOICE

STRAPS OR BOOTS:
YOUR CHOICE

Wszechstronny freestyler. Lądujesz na wysokich poręczach w butach, czy po railey w strapach, a może zwyczajnie radujesz się freeridem wsród fal. CHOICE nie narzuca żadego stylu. To wybór otwierający/oznaczający nieskończoną gamę możliwości.
Opatentowany przez CORE splot włókna węglowegeo Biaxal 30° optymalizuje skrętność deski i sprężystość jej lini wzdłużnej. A to potęguje pop. I przynosi szeroki uśmiech. Wyżłobienia na spodzie to przyczepność/grip/trzymanie krawędzi bez finów. A odpowiedni rocker wybawi cię z kłopotu w razie przyciężkiego lądowania. Buty albo strapy. Z finami czy bez. To już twój wybór. Jedyny wybór.THE ALL-IN-ONE FREESTYLER

Radykalne manewry wymagają deski, która przyjmie każdy napór. Wybierając ekstremalną konstrukcję i niezniszczalne inserty możesz być pewien, że CHOICE będzie dobrym wyborem. Osądźcie sami, czy wybrane parametry CHOICE rozstrzygną, jaki jest Wasz wybór.

CARTAN® CARBON

Nasz niezrównany splot węglowy 30° Biaxial stanowi o bezprzykładnym rozkładzie naprężeń ukośnych deski i jej spężystości wzdłużnej. Ponadto deski zawiereją mniej żywicy, co redukuje ich wagę. W praktyce oznacza to większ pop i trwałość deski. Idź przodem/przyj do przodu i odkryj nową dynamikę.

PRO ROCKER

Szczególną cechą CHOICE jest Pro Rocker - profil przywracający stabilność riderowi podczas nieprecyzyjnych lądowań.PROGRESSIVE 6 CHANNEL TIPS

Progresywne żebrowanie - 6 kanałów na tipach deski. To niezawodna przyczepność i trzymanie krawędzi - i to bez finów! Wielokanałowe żebrowanie (2 kanały po całej długości i 4 progresywne na tipach) nadają CHOICE niedościgły boczny opór. Jazda bez finów to czysta przyjemność.

BOOT TOUGH INSERTS

Wytrzymałe na każde uderzenie mocownia strapów bądź butów. Gwintowane inserty z nierdewnej stali - typu V4A - są zatopione w wielowarstwowej, masywnie wzmocnionej płycie centralnej. Insterty pozwalają na 3 opcje szerokości ustawienia pozycji.3D WOOD CORE

Naturalna dynamika. Obrys 3D rdzenia z drewna Paulownia (o długich słojach) nadaje CHOICE wielo płaszczyznową stabilność, trwałość i lekkość - składowe jej namacalnie mocnego charakteru.

DIAMOND 3D SHAPE

Diamentowa czystość formy. Wystarczy przyjrzeć się konturom powierzchni CHOICE. Deska wokół padów jest wyfrezowana w kształt diamentu. Takie rozwiązanie kieruje siły skrętne ku krawędziom - dla idealnej równowagi między sprężystością a sztywnością.

CORE UNION PRO PADS & STRAPS

Twój CHOICE. Deska zaprojektowana pod buty - lecz w pełni kompatybilna z Systemem CORE Union Pro ( pady i strapy, włączonym do kompletu). Ortopedycznie (d)opracowany design 3D padów EVA z "zaczepem na palce" zapewnia idelane oparcie dla stóp przy każdym, nawet niezbyt doskonałym lądowaniu. Na płycie centralnej można zamocować pady w 9-ciu różnych pozycjach (w 3 różnych szerokościach rozstawu stóp) - tak by rider mógł znaleźć pozycję idealną dla jego stylu jazdy. Podobnia personalizajca ustawienia jest możliwa z CORE Union Pro Straps - dla dostosowania sprzętu do potrzeb ridera - w butach bądź strapach. Dwa paski zaciskowe to łatwe ustawienie kąta, długości i wysokości strapów względem padów - dla idealnego trzymania stóp. Wnętrze strapów wyściałane jest neoprenem. A z zewnątrz chronione są one trwałą syntetyczną skórą.

42MM G10 PRO FINS

Doskonała równowaga między oporem a swobodą, wedle potrzeb, jakiej wymaga rider od deski freestylowej. Wciąż za duże finy? To drobnostka. Możesz zamówić opcjonalne finy wake stylowe 28 mm. A gdy te stają się zawadą - zdejmij je i ciesz się swobodą 'finless'.

28MM G10 WAKE FINS

Zaprojektowane, by przyjmować uderzenia i nie dawać za wygraną.Finy wake'owe mają umiarkowane nachylenie i poprawioną krawędź spływu/ pawęż.Wypróbuj je podczas następnej sesji, a przekonasz się, że nie zawadzają, a pozwalają na bardziej techniczne ewolucje.

Ceny

CHOICE
3900,-
CENA ZAWIERA: PADY/STRAPY/FINY/RĄCZKA