GTS 3

FREESTYLE/WAVE

The Sporty 3 in 1 Kite

Poznaj GTS 3. Latawiec o kształcie C - shape, trzech tubach poprzecznych i uprzęży. Liniowe i przewidywalne zachowanie GTS 3 sprawia że jest to idealny wybór do freestyle'u, ujeżdzania fal oraz freeride'u.

3 STRUT FRAME

Całkowicie nowa konstrukcja o trzech tubach poprzecznych GTS 3 to nie tyle ewolucja co rewolucja. Fani linii GTS z miejsca poczują sie jak w domu. Jednocześnie zachwyci ich precyzja, zauważalna poprawa charakterystyki unhooked plus niesamowita winda oraz hang-time. Po odjęciu dwóch tub poprzecznych uzyskaliśmy dwa atuty : GTS 3 skręca szybciej i bardziej bezpośrednio - nowy poziom osiągów został uzyskany szczegolnie przy kiteloopach oraz podczas jazdy na fali. Ponaddto jest zauważalnie lżejszy i perfekcyjnie wyważony. Nawet na luźnych linkach pozostaje długo na swojej pozycji..

FUTURE C - SHAPE

C kite feeling w pełnej okazałości. GTS 3 skręca szybko i bezpośrednio, a jednak cały czas pozostaje pod kontrolą przy każdym skręcie. Zawidzięczamy to sprawdzonemu kształtowi Future C, którego profil został pogłębiony co skutkuje dokładnym i przewidywalnym promieniem skrętu.

CORE TEX
Materiał wyłącznie opracowany dla CORE jest on chroniony i wzmocniony dzięki trzem różnym procesom powlekania. W ten sposób CORE TEX wyznacza nowe standardy w testach obciążeniowych, odporności na rozdarcia i działania promieni UV przyczyniające sie do jego żywotności.

SHORT BRIDLE SYSTEM

Super krótka uprząż to kolejny czynnik zapewniający szybką i bezpośrednią reakcję na ruch barem. Geometria uprzęży została ponownie udoskonalona co czyni gts 3 jeszcze lepszym latawcem o orientacji freestyle/kiteloop i wave. niż jego poprzednicy.

SENSOR BAR READY

GTS 3 jest w pełni kompatybilny z barami Sensor 2 i Sensor Pro - zapewniającymi precyzję sterownia latawcem – i naszym niezrównanym systemem bezpieczeństwa Supported Single Frontline Safety (SSF). GTS 3 jest także kompatybilny ze starszymi czterolinkowymi barami CORE.

Ceny

GTS 3 - 5 mtr
3950,-
GTS 3 - 6 mtr
4099,-
GTS 3 - 7 mtr
4195,-
GTS 3 - 8 mtr
4599,-
GTS 3 - 9 mtr
4799,-
GTS 3 - 10 mtr
5199,-
GTS 3 - 11 mtr
5450,-
GTS 3 - 12 mtr
5650,-
GTS 3 - 13 mtr
5750,-
GTS 3 - 14 mtr
5999,-
GTS 3 LW - 15 mtr
6499,-
GTS 3 LW - 17 mtr
6699,-
CENA ZAWIERA: LATAWIEC/PLECAK/ZESTAW NAPRAWCZY