IMPACT

WAKESTYLE

Rasowy C-KITE

Sama doskonałość. Tipy o prostych kątach i żadnych bloczków. Radykalny, głęboki C-Shape dedykowany riderom stylów freestyle i wakestyle. Dla maksymalnej kontroli free-stylowej jazdy i wolności unhooked.

Precyzja Unhooked

Bezkompromisowy Latawiec Typu C-Shape dla purystów. Zamiast częstować Was ładnymi słówkami, wyjaśniamy poniżej, co powoduje, że nasz latawiec naprawdę działa.

DEEP-C SHAPE

Wynikiem przedłużenia tipów GTS3 (Future C-Shape) jest klasyczny C-Shape Impact. Impact generuje on stały, jednostajny ciąg – dając czas na ewolucje.

CLASSIC-C TIPS

Prawdziwe latawce C mają tipy o obrysie kwadratu. Do tych ostatnich podłączone są bezpośrednio linki, co daje slack (a więc i czas w powietrzu), wymagany od C-Shape'a.

5 LINE SETUP

Żadnych bloczków czy uprzęży. Po prostu proste i bezpośrednie podłączenie do latawca. Wiesz gdzie jest latawiec, nawet gdy go nie widzisz.

ACTIVE 5TH LINE SAFETY

Bez względu na ustawienie taśmy depoweru, linka bezpieczeństwa pozostanie naciągnięta – trzymając profil latawca.

EXOTEX® Dacron

Made in Germany. Wyjątkowo silny. Exotex Dacron wprowadza nowe asymetryczny splot włókna poddanego procesowi emulsji (powłoka ochronna). Mocniejszy materiał pozwala zmniejszyć opory poprzez redukcję średnicy tub: głównej i poprzecznych. Nowy Exotex Dacron poprawia sztywność latawca, stabilność jego lotu i czucie na barze, (nawet) przy mniejszej średnicy tub. Dla szybkich piwotalnych skrętów. Wystrzałowa winda i nieschodzący z twarzy uśmiech to znaki firmowe Impact'a. CORETEX® TRIPLE RIPSTOP Wyłącznie w CORE. Włókno poszycia naszych latawców jest wzmocnione przez trzy różne procesy powlekania. Te wyznaczają nowe standardy w odporności na rozdarcia, uderzenia, działanie słońca, rozciąganie – stanowiące o niezwykłej długowieczności wiodącej w branży tkaniny TRIPLE RIPSTOP. CoreTex stanowi o sztywności i namacalnej trwałej świeżości poszycia.

Speed Valve 2

Nie potrzeba żadnej przejściówki! Trwały zawór Speed Valve 2 łączy bezpośrednio każdą 20 mm (twist-lock) rurkę od pompki. Zawór Speed Valve 2 maksymalizuje przepływ powietrza, minimalizuje czas pompowania i zauważalnie redukuje ciśnienie w pompce. Umiejscowienie zaworu zapobiega uszkodzeniom na plaży.

Speed Pump System

Nie potrzeba żadnej przejściówki! Trwały zawór Speed Valve 2 łączy bezpośrednio każdą 20 mm (twist-lock) rurkę od pompki. Zawór Speed Valve 2 maksymalizuje przepływ powietrza, minimalizuje czas pompowania i zauważalnie redukuje ciśnienie w pompce. Umiejscowienie zaworu zapobiega uszkodzeniom na plaży.

SENSOR BAR READY

Impact jest w pełni kompatybilny z barami Sensor 2 i Sensor Pro - zapewniającymi precyzję sterownia latawcem – i naszym niezrównanym systemem bezpieczeństwa Supported Single Frontline Safety (SSF).

GRINTEX® Patches

Wzmocnienia zapobiegające przetarciom tam, gdzie potrzeba. Nowe, extremalnie odporne na ścieranie łaty na szwach łączących segmenty tuby głównej i zakończeniach tub poprzecznych zapewnią wyższy standard zabezpieczenia latawca na plaży.

6 Year Parts Availability 

Latawce CORE są skonstruowane, by przetrwać. Ich legendarna już trwałość jest podparta 6-letnią gwarancją. Co oznacza, iż wszystkie części wymienne dla XR4 LW będą przez nas magazynowane przez minimum 6 lat od daty jego nabycia.

Ceny

IMPACT 7 mtr
5249,-
IMPACT 9 mtr
5949,-
IMPACT 11 mtr
6599,-
IMPACT 13 mtr
6999,-
CENA ZAWIERA: LATAWIEC/PLECAK/ZESTAW NAPRAWCZY