RIOT XR 4 - ALLROUND

Superkite!

XR – każdy wiatr, każdy styl. Power delta bow kite, dostępny także w wersji czarnej. Hangtime dający solidny zastrzyk czystej adrenaliny, wzbudzający nieprawdopodobne okrzyki radości. Latawiec na którym możesz polegać w każdych warunkach.

MAXIMUM HANGTIME

XR zapewnia nie tylko kontrolę w szkwałach, ale i moc dziurach wiartowych. Wybuchowa mieszanka niezrównanej jazdy po falach, wystrzałowych skoków i spokojnej zabawy. Przekonaj się o zmiennej jak kamelon charakterystyce XR'a, zdolnego zachwycić riderów, bez względu na styl jazdy.
Jak tworzymy uniwersalny latawiec o wyjątkowych osiągach? Innowacje technologiczne obejmujące system kontroli latawca, unikalny system bezpieczeństwa oraz inteligentny system trymowania są wyznacznikiem dążeń naszego zespołu badawczo-rozwojowego, by stworzyć perfekcyjny latawiec all-round'owy. Oddzwięk zainteresowanych uczynił serię XR bestsellerem.

CORETEX® TRIPLE RIPSTOP

Wyłącznie w CORE. Włókno poszycia naszych latawców jest wzmocnione przez trzy różne procesy powlekania. Te wyznaczają nowe standardy w odporności na rozdarcia, uderzenia, działanie słońca, rozciąganie – stanowiące o niezwykłej długowieczności wiodącej w branży tkaniny TRIPLE RIPSTOP. CoreTex stanowi o sztywności i namacalnej trwałej świeżości poszycia.

SHORT BRIDLE SYSTEM

Krótko i dobrze. Ultrakrótki system uprzęży poprawia czucie na barze – zawsze wiesz gdzie znajduje się twój latawiec. Dla precyzyjnych, ciasnych loop'ów. W latawcach o większych rozmiarach ta reaktywność staje się nawet bardziej odczuwalna. Wyobraź sobie, że czujesz jak latawiec zdaje się wyprzedzać twoje myśli.

Intelligent Arc

Inteligentny łuk to ustawienie uprzęży na zawołanie modyfikujące profil latawca w sposób liniowy i bezpośredni. Jak ptak rozpościerający skrzydła, by uzyskać noszenie, tak XR4 zwiększa rozpiętość skrzydeł po zaciągnięciu baru. Precyzyjna kontola mocy.5 Strut Frame

Klasyczny, niezawodny, pięcio tubowy szkielet to decydujący komponent w XR4 stabilizujący moc dodaną przez System Inteligentnego Łuku.

Delta Bow Shape

XR4 łączy wciętą krawędź spływu tradycyjnego latawca typu bow ze skośnymi tipami latawca delta. Nasze skrzydło jest skonstruowane by 'drzeć' ostro pod wiatr przy niedożaglowaniu, wybijać wyżej na zawołanie i zapewniać wczesne wejście w ślizg.

CORE Intelligent Trim System (CIT)

Prędkość latawca i siły odczuwalne na barze są kwestią wyboru – twojego wyboru. Z pełną regulacją natężenia tylnych linek, sił na barze, oraz reaktywności latawca w skręcie, nasz szybki system trymowania daje ci swobodę jazdy wedle upodobania. Nowy latawiec jest perfekcyjnie strymowany – ready to fly – a zmiany ustawień pozostają opcją.

Speed Valve 2

Nie potrzeba żadnej przejściówki! Trwały zawór Speed Valve 2 łączy bezpośrednio każdą 20 mm (twist-lock) rurkę od pompki. Zawór Speed Valve 2 maksymalizuje przepływ powietrza, minimalizuje czas pompowania i zauważalnie redukuje ciśnienie w pompce. Umiejscowienie zaworu zapobiega uszkodzeniom na plaży.

Speed Pump System

Superszybkie pompowanie! Zwiększyliśmy przepływowość w systemie dystrybucji powietrza do tub poprzecznych. Punkty dostępu na tubach poprzecznych zostały zoptymalizowane w Speed Pump System,aby szybciej rozprowadzać powietrze. Wszystko to dlatego, iż wiemy, jak przyjemne jest pompowanie latawca.INSTANT AUTO RELAUNCH

Błyskawiczny restart latawca to nie tylko słowa! XR4, po odpuszczeniu baru, instynktownie ustawia się w idealnej pozycji do restartu. Wave riderzy docenią, jak łatwo latawiec uwalnia się z wody, gdy liczy się czas. Możesz wypróbować strapless 360, polegając na XR4.


SENSOR BAR READY

XR4 jest w pełni kompatybilny z barami Sensor 2 i Sensor Pro - zapewniającymi precyzję sterownia latawcem – i naszym niezrównanym systemem bezpieczeństwa Supported Single Frontline Safety (SSF). XR4 jest także kompatybilny ze starszymi czterolinkowymi barami CORE.

GRINTEX® Patches

Wzmocnienia zapobiegające przetarciom tam, gdzie potrzeba. Nowe, extremalnie odporne na ścieranie łaty na szwach łączących segmenty tuby głównej i zakończeniach tub poprzecznych zapewnią wyższy standard zabezpieczenia latawca na plaży

Ceny

RIOT XR 4 - 5 mtr
4799,-
RIOT XR 4 - 6 mtr
5049,-
RIOT XR 4 - 7 mtr
5249,-
RIOT XR 4 - 8 mtr
5699,-
RIOT XR 4 - 9 mtr
5949,-
RIOT XR 4 - 10 mtr
6349,-
RIOT XR 4 - 11 mtr
6599,-
RIOT XR 4 - 12 mtr
6799,-
RIOT XR 4 - 13,5
7249,-
RIOT XR 4 LW-15
7699,-
RIOT XR 4 LW-17
8150,-
RIOT XR 4 LW-19
8550,-
CENA ZAWIERA: LATAWIEC/PLECAK/ZESTAW NAPRAWCZY