SECTION

PURE WAVE

PURE WAVE

Dla niektórych liczą się tyko fale. Trójwymiarowy plac zabaw, gdzie odkywasz i doświadczasz. By dopomóc Ci w odkrywaniu każdej następnej sesji, zbudowaliśmy Section.
Rasowy latawiec wave'owy: ultralekka konstrukcja, trzytubowy, perfecyjnie zbalansowany – superszybki. Gdy suniesz wśród prędkich fal, latawiec utrzymuje ciąg i pozycję. Czy ze strapami czy bez, Section zatrzyma Cię na długie godziny na magicznej sesji wave.THE SUPER AGILE WAVE SPECIALIST

Wiesz kim jesteś. Żyjesz dla fal. Nic innego się nie liczy. Stworzyliśmy nowego CORE specjanie dla Ciebie. Latawiec wave'owy dedykowany na downwindy. Czy bawisz się w łamiących się falach czy w tubach. Bez kompromisów: trzytubowy, superszybki, park-and-ride latawiec wave'owy.

ULTRALIGHT 3 STRUT FRAME

Trzy tuby to perfekcyjnie zbalansowana elastyczność i waga. Radykalnie zredukowane średnice tub głównej i poprzecznych Section czynią go najmniej obciążonym Dacronem latawcem CORE. Wynikła z tego lekkość konstrukcji jest odpowiedzialna za stabliny – doskonale diftujący latawiec. Idealny dla pivotalnych downloopów.

SURF PROFILE 

Skrzydło Section charakteryzuje się bardziej cofniętym profilem o niższym AR (aspect ratio) by porawić drift na luźnych linkach.

EXOTEX® Dacron

Made in Germany. Wyjątkowo silny. Exotex Dacron wprowadza nowe asymetryczny splot włókna poddanego procesowi emulsji (powłoka ochronna). Mocniejszy materiał pozwala zmniejszyć opory poprzez redukcję śednicy tub głównej i poprzecznych. Nowy Exotex Dacron poprawia sztywność latawca, stabilność jago lotu i czucie na barze, (nawet)przy mniejszej średnicy tub. .

CORETEX® TRIPLE RIPSTOP 

Wyłącznie w CORE. Włókno poszycia naszych latawców jest wzmocnione przez trzy różne procesy powlekania. Te wyznaczają nowe standardy w odporności na rozdarcia, uderzenia, działanie słońca, rozciąganie – stanowiące o niezwykłej długowieczności wiodącej w branży tkaniny TRIPLE RIPSTOP.

Speed Valve 2

Nie potrzeba żadnej przejściówki! Trwały zawór Speed Valve 2 łączy bezpośrednio każdą 20 mm (twist-lock) rurkę od pompki. Zawór Speed Valve 2 maksymalizuje przepływ powietrza, minimalizuje czas pompowania i zauważalnie redukuje ciśnienie w pompce. Umiejscowienie zaworu zapobiega uszkodzeniom na plaży.

FUTURE-C SHAPE 

Zmodernizowany kształt Future-C zapewnia czybkie ciasne skręty i precyzję kontroli. Profil latawca Section jest bardziej wypłaszczony od GTS3, dla zapewnienia lepszego driftu.

RADICAL REACTION TIPS

Zwinny jak kot. Na bazie doświadczeń z GTS3 zoptymalizowaliśmy tipy w Section dla czystej, magicznej sesji wave. W bezpośrednim porównaniu tip Section i nieco krótsze i trochę bardziej zaokrąglony. Taka optymalizajca zapewnia zwrotność i bezpośrednią kontrloę na fali.

SHORT BRIDLE SYSTEM

Krótko i dobrze. Ultrakrótki system uprzęży poprawia czucie na barze – zawsze wiesz gdzie znajduje się twój latawiec. Dla precyzyjnych, ciasnych loop'ów. W latawcach o większych rozmiarach ta reaktywność staje się nawet bardziej odczuwalna. Wyobraź sobie, że czujesz jak latawiec zdaje się wyprzedzać twoje myśli.

CORE INTELLIGENT TRIM SYSTEM CIT 

Prędkość latawca i siły odczuwalne na barze są kwestią wyboru – twojego wyboru. Z pełną regulacją natężenia tylnych linek, sił na barze, oraz reaktywności latawca w skręcie, nasz szybki system trymowania daje ci swobodę jazdy wedle upodobania. Nowy latawiec jest perfekcyjnie strymowany – ready to fly – a zmiany ustawień pozostają opcją.

Speed Pump System

Superszybkie pompowanie! Zwiększyliśmy przepływowość w systemie dystrybucji powietrza do tub poprzecznych. Punkty dostępu na tubach poprzecznych zostały zoptymalizowane w Speed Pump System,aby szybciej rozprowadzać powietrze. Wszystko to dlatego, iż wiemy, jak przyjemne jest pompowanie latawca.

INSTANT AUTO RELAUNCH

Błyskawiczny restart latawca to nie tylko słowa! SECTION, po odpuszczeniu baru, instynktownie ustawia się w idealnej pozycji do restartu. Wave riderzy docenią, jak łatwo latawiec uwalnia się z wody, gdy liczy się czas. Możesz wypróbować strapless 360, polegając na Section.

SENSOR BAR READY

SECTION jest w pełni kompatybilny z barami Sensor 2 i Sensor Pro - zapewniającymi precyzję sterownia latawcem – i naszym niezrównanym systemem bezpieczeństwa Supported Single Frontline Safety (SSF). SECTION jest także kompatybilny ze starszymi czterolinkowymi barami CORE.

GRINTEX® Patches

Wzmocnienia zapobiegające przetarciom tam, gdzie potrzeba. Nowe, extremalnie odporne na ścieranie łaty na szwach łączących segmenty tuby głównej i zakończeniach tub poprzecznych zapewnią wyższy standard zabezpieczenia latawca na plaży.

Ceny

SECTION 4 mtr
4399,-
SECTION 5 mtr
4799,-
SECTION 6 mtr
5049,-
SECTION 7 mtr
5249,-
SECTION 8 mtr
5699,-
SECTION 9 mtr
5949-
SECTION 10 mtr
6349,-
SECTION 11 mtr
6599,-
SECTION LW 12 mtr
6799,-
SECTION LW 14 mtr
7249,-
CENA ZAWIERA: LATAWIEC/PLECAK/ZESTAW NAPRAWCZY